Bądźmy razem tej jesieni! – czyli Senioralni 2019

Bądźmy razem tej jesieni!

To hasło tegorocznej – dziewiątej już – edycji imprezy “Senioralni. Poznań”. Jest to cykl warsztatów, wykładów, wycieczek, wydarzeń kulturalnych oraz drzwi otwartych w miejscach przyjaznych seniorom.

Liczne atrakcje wypełnią najstarszym mieszkańcom Poznania czas od 28 września do 11 listopada. To aż półtora miesiąca! Dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z programem, który będzie rozdawany podczas rozpoczęcia “Senioralnych”.

Uroczysta inauguracja odbędzie się 28 września o godz. 11.00 na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Oprócz tradycyjnego przekazania najstarszym mieszkańcom kluczy do miasta, zostaną także wręczone certyfikaty dla miejsc szczególnie cenionych przez seniorów. Jeden z takich certyfikatów zostanie przez Prezydenta Miasta Poznania wręczony nam – placówce AMED Gabinety Specjalistyczne i gabinetom A Aparaty Słuchowe s.c.

Podobnie jak w latach ubiegłych, czas inauguracji umilą występy artystów. Najpierw będzie to koncert Krystyny Giżowskiej, następnie śpiewaka operetkowego Bartosza Kuczyka, a na zakończenie pokaz tańca w wykonaniu Mariny Ostopei.

Poniżej plakat reklamujący uroczystą inauguracje – znajdą tam Państwo także nasze logo, ponieważ jako AMED Gabinety Specjalistyczne jesteśmy partnerem inauguracji “Senioralnych”.

Senioralni 2019 plakat

To jednak nie wszystko!

W czwartek, 10 października 2019 organizujemy dla Państwa Dzień Eksperta.

Przez cały dzień, od godziny 9 do 17, będzie można spotkać się z ekspertami w dziedzinie aparatów słuchowych, audiologii, a także laryngologii. Poznają Państwo nowe rozwiązania, dowiedzą się, jak zbudowany jest aparat słuchowy i jak go pielęgnować, aby służył przez wiele lat. Odwiedzający zdobędą też informacje na temat niebezpiecznych wzmacniaczy słuchu. Poza tym będzie można porozmawiać z lekarzem audiologiem, laryngologiem i protetykami słuchu. Całość będzie miała miejsce w naszym gabinecie w Poznaniu, czyli przy ulicy Poznańskiej 18a/1. Udział w Dniu Eksperta, tak samo jak w poprzedniej edycji, jest bezpłatny.


28.09.2019 r.

Inauguracja “Senioralnych 2019” już za nami! Piękna pogoda oraz liczne atrakcje przyciągnęły na to wydarzenie tłumy poznaniaków.
Bardzo cieszy nas, że zostaliśmy tego dnia wyróżnieni certyfikatem “Miejsce Przyjazne Seniorom” – zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.